Nicole Scherzinger przyszła na świat w Honolulu na Hawajach (USA), 29 czerwca 1978 roku. Jest amerykańską piosenkarką, autorką tekstów, aktorką, tancerką i modelką, jak i osobowością telewizyjną. Jest byłą członkinią takich grup muzycznych jak The Pussycat Dolls oraz Eden’s Crush.


Biografia i życiorys Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger, czyli amerykańska piosenkarka, autorka tekstów, tancerka, aktorka i osobowość telewizyjna. Urodziła się w Honolulu na Hawajach i wychowała w Louisville w stanie Kentucky. Początkowo występowała w sztukach licealnych, studiowała później na Wright State University. Scherzinger zyskał sławę jako wokalista zespołu Pussycat Dolls i wydała z tą grupą albumy takie jak PCD (2005) oraz Doll Domination (2008), stając się jedną z najlepiej sprzedających się grup wszech czasów na świecie.

Po rozpadzie grupy Scherzinger z powodzeniem zapuściła się w gąszcz medialnego świata telewizji, wygrywając przykładowo dziesiąty sezon programu niezwykle popularnego Dancing with the Stars, a następnie zostając sędzią w The Sing-Off oraz w amerykańskich i brytyjskich wersjach The X Factor. Jej debiutancki album studyjny Killer Love (2011) został wydany w celu zdobycia umiarkowanego sukcesu i poprzedzony został singlem numer jeden „Don’t Hold Your Breath”. W 2014 roku Scherzinger wydała swój drugi album Big Fat Lie i zagrała w renesansowym musicalu Cats z West End, za który otrzymała nominację do Laurence Olivier Award dla najlepszej aktorki w roli drugoplanowej. Od tego czasu skupiła się z powrotem na telewizji, wygrywając I Can Do That (2015), współprowadząc Best Time Ever z Neilem Patrickiem Harrisem (2015), występując jako panelista w Bring the Noise (2015) i grając w telewizji, mianowicie w filmie Dirty Dancing (2017).

W swojej karierze sprzedała ponad 16 milionów płyt jako artystka solowa, i kolejne 54 miliony z Pussycat Dolls. Jej inne przedsięwzięcia obejmują linie odzieżowe, zapachy perfum i służby jako ambasador UNICEF UK i Olimpiad Specjalnych.

Ciekawostki o Nicole Scherzinger

  • W latach 2003-2010 była liderką grupy taneczno-wokalnej, która sprzedała zarotnych 54 milionów płyt, czyli Pussycat Dolls. Zanim jednak przystąpiła do zespołu „Pussycat Dolls”, Scherzinger występowała w całkiem popularnej grupie „Eden’s Crush”.
  • Wystąpiła w następujących teledyskach kilku popularnych artystów, jak na przykład w numerze video grupy 311 pt. „Amber, zespołu Will i Am pt. „Yes We Can”, czy wreszcie w „I Like How It Feels” Enrique Iglesiasa.
  • Wystąpiła w reklamach obuwia Deichmann, Nicke oraz Lamborghini.
  • Była zaręczona z popularnym muzykiem Nickiem Hexumem.
  • Nicole Scherzinger naprawdę nazywa się Nicole Elikolani Prescovia Scherzinger. Urodziła się w Honolulu na Hawajach, w 1978 roku.

Cytaty Nicole Scherzinger

"To był straszny czas, nadal ciężko mi o tym mówić. Nikt z mojego  otoczenia nie wiedział o chorobie, doskonale to ukrywałam. Bulimia jest  piekłem, błędnym kołem, w którym tkwiłam."

Jeśli wiara w siebie i dążenie do tego, czego pragniesz w życiu i uświadomienie sobie swojej wartości, jest bezwzględne i samolubne, to jestem zdecydowanie bezwzględna i samolubna.

"Kocham mężczyznę z wielkim poczuciem humoru i inteligentnego człowieka, który ma wielki uśmiech..."
    
"Moc dziewczyny polega na kochaniu siebie i posiadaniu pewności siebie i siły od wewnątrz, więc nawet jeśli nie nosisz seksownego stroju, czujesz się sexy..."

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portali wikipedia.org. Autorem jest Toglenn. Zdjęcie zostało wykorzystane na podstawie licencji CC BY-SA 3.0. https://pl.wikipedia.org/wiki/Nicole_Scherzinger
https://pl.wikiquote.org/wiki/Nicole_Scherzinger
https://www.rmfmaxxx.pl/news/Nicole-Scherzinger-ma-dzis-urodziny,26839.html
https://www.brainyquote.com/authors/nicole_scherzinger

Jak oceniasz ten artykuł?

Kliknij na gwiazdki i oceń. Twoja opinia jest dla nas ważna.

Średnia głosów to 0 / 5. Oddanych głosów: 0

Brak oddanych głosów. Bądź pierwszym, który oceni artykuł!

Przykro nam, że tak oceniłeś ten artykuł.

Pomóż nam usprawnić ten artykuł. Doceniamy konstruktywną krytykę.

W jaki sposób możemy poprawić ten artykuł?

Ciekawe artykuły