Logan Henderson przyszedł na świat w miejscowości Temple, 14 września 1989 roku. Odegrał rolę w produkcji „Teenage Boy”, czyli w filmie wyemitowanym w programie telewizyjnym Friday Night Lights, a to zanim jeszcze przeprowadził się do Kalifornii w wieku 18 lat, aby tam kontynuować swą karierę aktorską.


Biografia i życiorys Logana Handersona

Przełomowy był udział Handersona w filmie telewizyjnym „Big Time Rush”. Grał tam Logana Mitchella, osobę, która zawsze wyciąga grupę z kłopotów. Henderson i reszta z „Big Time Rush” pojawili się na gali Kids Choice Awards w 2010 i 2013 roku, jak również w konkursie Kids Choice Awards 2011. Pojawił się również w odcinku „BrainSurge” w dniach 18-22 kwietnia 2011 roku. Henderson i skład z „Big Time Rush” pojawili się gościnnie w panelu Figure It Out w czerwcu 2012 roku.

Henderson podpisał wkrótce kontrakt z Sony Music Entertainment i Columbia Records w ramach kapeli Big Time Rush, w 2009 roku. Po wydaniu czterech singli promocyjnych, w tym „Big Time Rush”, „City Is Ours”, „Halfway There” i „Til I Forget About You” grupa wydała swój debiutancki album „BTR”, 11 października 2010 r. Henderson napisał scenariusz do piosenki „Oh Yeah” z B.T.R .. Album osiągnął najwyższą ocenę numer 3 na liście Billboard 200 i był numerem 1 na liście albumów cyfrowych iTunes. Później otrzymał certyfikat Gold w USA i Meksyku. Wydali swój drugi album „Elevate” w dniu 21 listopada 2011 roku. Henderson napisał „Time of Our Life” z Nicholasem „Ras” Furlongiem. Ponadto Henderson napisał wspólnie z Elevate trzy piosenki, w tym „Music Sounds Better With U”, „Love Me Love Me” i „Superstar”. Trzeci album zespołu, „24 / Seven”, został wydany 11 czerwca 2013 roku. Henderson napisał także wiele utworów na tym albumie, w tym tytułowy utwór „24 / Seven”.

Po przerwie zespołu w 2014 roku, Henderson zrobił dodatkowe 3 lata przerwy, aby skupić się na swoim życiu osobistym. W grudniu 2016 roku wokalista ogłosił wydanie debiutanckiego solowego singla „Sleepwalker”. Wydany 27 stycznia 2017 r. utwór wprowadził jego nowe brzmienie, opisane przez Nicholasa Furlonga jako utwór z „dark popowym brzmieniem”, było odejściem od muzyki BTR. Jego drugi singiel „Bite My Tongue” został wydany 15 września 2017 roku, kontynuując dźwiękowy kierunek jego pierwszego solowego wydania. To wideo towarzyszące otrzymało entuzjastyczne recenzje od krytyków i fanów, komplementując jego ewolucję muzyki z Big Time Rush. Trzeci singiel „Speak of the Devil” został wydany do pobrania cyfrowego 30 października 2017 r., natomiast 15 lutego 2018 r. Ukazał się singiel „Acoustic Sessions” z jego trzema singlami w formie akustycznej.

Ciekawostki o Loganie Handersonie

  • Jest uzależniony od kawy, pije nawet dziesięć filiżanek dziennie.
  • Zapytany o to, co by robił gdyby nie śpiewał, odparł ze swą urocza szczerością, iż Gdyby nie śpiewał, chciałby alpinistą albo pracował w McDonaldzie.
  • Nawykiem Logana jest przypatrywanie dziewczynom, zwłaszcza ich. Logan przyznał przy tym, że woli gdy dziewczyna jest piękna poprzez swą inteligencję, bo uroda przemija.
  • Ma skłonność do nadużywania alkoholu przy specjalnych okazjach, na przykład w swoje urodziny.
  • Logan Handerson potrafi śpiewać, ale i grać na gitarze i fortepianie.

Cytaty Logana Handersona

„Latanie jest jak ostateczne zwycięstwo mocy; to po prostu, najfajniejsza rzecz.”

„Uwielbiam dziewczyny z poczuciem humoru. Ktoś, kto potrafi mnie rozśmieszyć, sprawia, że mogę się z tym kimś dogadać i porozmawiać.”

„Zawsze byłem klaunem klasy, więc nigdy nie miałem problemów z dopasowaniem; Po prostu nie miałem pojęcia, gdzie naprawdę chciałbym być.”

„Lubię Katy Perry. Chodzi mi o to, co tu nie polubić ?! Jest szalona, ​​jest zabawna i ma na sobie to coś.”

„Tylko ludzie, których lubisz, to gwarancja dobrej zabawy.”

Źródła

  • https://www.imdb.com/name/nm3666718/bio
  • https://pl.wikipedia.org/wiki/Logan_Henderson
  • https://www.brainyquote.com/authors/logan_henderson

Prawa autorskie do zdjęcia

Zdjęcie pochodzi z portalu wikimedia.org. Autorem jest Paparazzo Presents. Zdjęcie zostało wykorzystane na podstawie licencji CC BY-SA 3.0.

Jak oceniasz ten artykuł?

Kliknij na gwiazdki i oceń. Twoja opinia jest dla nas ważna.

Średnia głosów to 0 / 5. Oddanych głosów: 0

Brak oddanych głosów. Bądź pierwszym, który oceni artykuł!

Przykro nam, że tak oceniłeś ten artykuł.

Pomóż nam usprawnić ten artykuł. Doceniamy konstruktywną krytykę.

W jaki sposób możemy poprawić ten artykuł?

Ciekawe artykuły