Harry Edward Styles, przyszedł na świat w Reddith 1 lutego 1994 roku. Jest angielskim piosenkarzem, autorem tekstów i aktorem.


Biografia i życiorys Harry’ego Styles’a

Stał się gwiazdą jako członek zespołu grupy o nazwie Boy One Direction. Harry Style dorastał w Holmes Chapel w Cheshire, gdzie był głównym wokalistą wspomnianego zespołu. W 2010 roku Styles poddał się przesłuchaniu jako solista w brytyjskiej wersji konkursu muzycznego The X Factor, w którym będąc umieszczonym w grupie z czterema innymi uczestnikami, utworzył skład właśnie One Direction. Od tego czasu zespół wydał pięć albumów studyjnych, odbył cztery światowe trasy i zdobył kilka nagród. Grupa przeszła w swej działalności bezterminową przerwę w styczniu 2016 roku.

Natomiast w czerwcu 2016 roku Harry Styles podpisał solową umowę z wytwórnią Columbia Records. Jego debiutancki singiel „Sign of the Times” wyszedł w kwietniu 2017 roku, osiągając numer jeden w Wielkiej Brytanii i numer cztery w USA. Jego jeden z teledysków przyniósł mu Brit Award. Jego debiutancki album został wydany w maju 2017 roku, debiutując na brytyjskich i amerykańskich listach przebojów i otrzymując ogólnie całkiem pozytywny odbiór krytyków. W ślad za tym wyruszył w światową trasę koncertową, grając w kameralnych lokalach w 2017 roku i na arenach w 2018 roku, aby wukonać swoisty support swojego debiutanckiego albumu.

Styles zadebiutował filmem w wojennym filmie Christophera Nolana „Dunkierka” (2017). Jest także jednym z producentów wykonawczych amerykańskiego sitcomu „Happy Together” (2018). Styles jest ambasadorem włoskiej marki Gucci i pojawił się w kampaniach mody „Fall Winter 2018” i „Cruise 2019”.

Ciekawostki o Harrym Styles

  • Harry Styles chce wrednej dziewczyny, która była by w stanie go sobie podporządkować. Jakkolwiek stwierdził, że mnie umówiłby się z kobietą starszą od jego mamy to lubi dziewczyny, które grają w tenisa, to po pierwsze, a po drugie – gdy partnerka jest mądrzejsza od niego.
  • W jednym z wywiadów zwierzył się, że nie potrafi żyć bez laptopa.
  • Harry systematycznie ma robione masaże, bowiem cierpi na chroniczny ból pleców.
  • Harry boi się, że wyłysieje.
  • Harry potrafi robić na drutach.

Cytaty Harry’ego Styles’a

„Dorastałem z moją mamą i siostrą, więc bardzo szanuję kobiety.”

„To niesamowite w muzyce: jest piosenka na każdą emocję. Czy potrafisz sobie wyobrazić świat bez muzyki? To by było do dupy.”

„Uważam też, że ambicja jest naprawdę atrakcyjna – jeśli ktoś jest dobry w czymś, co lubi robić. Chcę kogoś, kto jest napędzany.”

„Myślę, że pisząc utwory, nie można czerpać z osobistych doświadczeń, czy to podróży, czy dziewczyn. Tylko z emocji.”

Źródła

  • https://pl.wikipedia.org/wiki/Harry_Styles
  • http://fandoms.pl/209648/100-faktow-i-ciekawostek-o-harrym
  • https://www.brainyquote.com/authors/harry_styles

Prawa autorskie do zdjęcia

Zdjęcie pochodzi z portalu wikimedia.org. Autorem jest „itsloutual”. Zdjęcie zostało wykorzystane na podstawie licencji CC BY 3.0.

 

Jak oceniasz ten artykuł?

Kliknij na gwiazdki i oceń. Twoja opinia jest dla nas ważna.

Średnia głosów to 3.5 / 5. Oddanych głosów: 6

Brak oddanych głosów. Bądź pierwszym, który oceni artykuł!

Przykro nam, że tak oceniłeś ten artykuł.

Pomóż nam usprawnić ten artykuł. Doceniamy konstruktywną krytykę.

W jaki sposób możemy poprawić ten artykuł?

Ciekawe artykuły