Patrycja Hurlak widzom znana jest z takich seriali jak: „Klan”, „Blondynka”, ”Na Wspólnej” i „Pierwsza Miłość”. Jest aktorką, która ponadto daje świadectwo wierze, do której wróciła po wielu życiowych perypetiach, niekiedy bardzo smutnych.


Biografia i życiorys Patrycji Hurlak

Dorastała jak zwykła dziewczyna. Szukała szczęścia. Była wrażliwa, więc to co widziała w telewizorze brała niekiedy za prawdę. Nie było pozornie w tym nic złego, gdyby nie fakt, iż zaczęła mieć z wolna swój świat, w którym zamiast prawdy, z biegiem lat, zaczęła dominować fikcja. I, jak to fikcja, z wolna i systematycznie zaczęła wodzić ją na manowce.

Za sprawą niektórych faktów ze swego życia, dziś jesteśmy w stanie zaznajomić się z jej przypadkiem, bowiem opowiada o tym co było już nie z łezką sentymentu, ale wstydu i rozczarowania – fikcją. Otóż Patrycja Hurlak dziś przyznaje się, że w jej życiu, to co nazywamy fikcją, było złem i odejściem od Kościoła tak daleko, że utraciła w pewnym momencie kontrole nad życiem.

– Całe swoje życie po prostu utożsamiałam z szatanem, bo on przecież też jest wierzący, ale niepraktykujący – wyjawiła w jednym z tytułów prasowych fakt z przeszłości.

Nosiła amulety i modliła się do przedmiotów. Zdawać by się mogło śmieszne błahostki, a jednak przyszła również kolej na zaklęcia, a nawet klątwy.

Szczęśliwie Patrycja Hurlak jest już dzisiaj innym człowiekiem, poniekąd konwertowanym na dobro. Udało jej się wrócić na łono Kościoła, odnaleźć Boga, a tym samym ludzi – czyli siebie samą, za co jest dziś wdzięczna, więc chętnie dzieli się faktami z przeszłości, niejako opowieściami ku przestrodze.

– Jestem normalną kobietą – mówi dziś.

Ciekawostki o Patrycji Hurlak

 • Patrycja Hurlak upatruje zła w wielu fikcjach, z którymi styka się każdy z nas na co dzień. Mówi o wpływie fikcji na przykład filmowej, a skłonnej zaszczepić w młodym i chłonnym umyśle wiarę w cuda, na przykład w moc sprawczą przedmiotów lub wróżek, a także klątw.
 • Od czasu wyjścia z mroku, swoistej depresji, Patrycja Hurlak głosi rekolekcje, uwrażliwiając wszystkich na pokrętne ścieżki złego, który nie ma z prawdą nic wspólnego, lecz z fikcją ozdabianą pozornym pięknem.
 • Patrycja Hurlak odzyskała siebie dzięki Kościołowi, za co wdzięczność wyraża szczerze, tak jak potrafi najlepiej – wyrażając samą siebie.

Cytaty Patrycji Hurlak

„Już od dzieciństwa myślałam, że jestem czarownicą. To jest pokłosie durnych filmów. Nie mówię o baśniach, niosących dobre przesłanie, ale takich produkcjach jak choćby Harry Potter czy Czarodziejki, gdzie nie ma dobrych bohaterów. Młody człowiek myśli, że można się zajmować dobrą magią, a takiej zwyczajnie nie ma- dodała.”

„Nikt nigdy mi nie powiedział, że robię cokolwiek złego, mimo że nosiłam widoczne amulety, a w domu miałam mnóstwo „magicznych” przedmiotów. Pewnie byłoby inaczej, gdyby moja rodzina była wierząca. A rodzice byli, jak to się mówi, wierzący, ale niepraktykujący, czyli – de facto – niewierzący.”

Źródła

 • Zdjęcie
  • Sławek (Flickr)
 • Treść
  • http://www.gazetakrakowska.pl/strona-kobiet/ludzie/a/gorlice-patrycja-hurlak-mowi-o-sobie-nawrocona-wiedzma-twierdzi-ze-bog-ocalil-jej-dusze,13067233/
  • https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/patrycji-hurlak-aktorka-klanu-chce-byc-dziewica-konsekrowana/zzq6krk

Jak oceniasz ten artykuł?

Kliknij na gwiazdki i oceń. Twoja opinia jest dla nas ważna.

Średnia głosów to 3 / 5. Oddanych głosów: 2

Brak oddanych głosów. Bądź pierwszym, który oceni artykuł!

Przykro nam, że tak oceniłeś ten artykuł.

Pomóż nam usprawnić ten artykuł. Doceniamy konstruktywną krytykę.

W jaki sposób możemy poprawić ten artykuł?

Ciekawe artykuły