Scott Disick przyszedł na świat 26 maja 1983 roku w Nowym Jorku, znany także dziś jako Lord Disick. Jest celebrytą i modelem, ex-partnerem słynnej Kourtney Kardashian. Z pochodzenia jest Żydem. Osobą, która próbuje też swych sił na polu biznesowym.


Biografia i życiorys Scotta Disicka

Scott Disick to żydowsko-amerykańska osobowość telewizyjna oraz przedsiębiorca. Po ukończeniu przez niego nauki przez pewien czas pracował w modelingu, zwłaszcza jako model serii książek dedykowanej dla dorosłych a zatytułowanej „Heartland”. Później Scott Disick spróbował swoich sił w różnych przedsięwzięciach biznesowych tworzących produkty w sektorze opieki zdrowotnej – niektóre z nich to Monte Carlo Perpetual Tan, Rejuvacare, QuickTrim i Amidren, czy też po prostu Scott Disick. Zainwestował także swe środki w japońską restaurację „Ryu” w Nowym Jorku, ale przedsięwzięcie okazało się fiaskiem i dlatego po kilku miesiącach lokal został zamknięty.

Oprócz licznych przedsięwzięć biznesowych, od 2006 r. zyskiwał znaczącą popularność będąc partnerem słynnej gwiazdy telewizyjnej i reality show – Kourtney Kardashian. Ponadto jego inicjatywy zostały wydarzeniami o sporym znaczeniu telewizyjnym, zwłaszcza związane z tym rodzinne pokazy Kardashian – „Nadążanie za Kardashianami” i „Kourtney i Khloe w Miami”. Poza tym Disick pojawił się także w innych amerykańskich programach telewizyjnych, które odznaczały się wysoką oglądalnością. Scott Disick cieszy się także dobrą reputacją jeśli chodzi o zakładanie modnych i drogich ubrań, zarówno w ogóle, jak i detalach, ponieważ bardzo starannie dobiera na przykład swe zegarki, zależnie od okazji oraz dnia. Ostatnio słyszy się o jego staraniach dotyczących wypuszczenia własnej marki w dziedzinie garderoby.

Jak oceniasz ten artykuł?

Kliknij na gwiazdki i oceń. Twoja opinia jest dla nas ważna.

Średnia głosów to 0 / 5. Oddanych głosów: 0

Brak oddanych głosów. Bądź pierwszym, który oceni artykuł!

Przykro nam, że tak oceniłeś ten artykuł.

Pomóż nam usprawnić ten artykuł. Doceniamy konstruktywną krytykę.

W jaki sposób możemy poprawić ten artykuł?

Ciekawe artykuły