Magdalena Pal jest niezwykle utalentowaną artystką estradową. Mimo, że dopiero zaczyna swą wielką przygodę w kategoriach zawodowych, to jest ona również wielką pasjonatką tego co robi, za sprawą czego ma właśnie dziś szansę sięgnąć jeszcze większych niż dotychczas poziomów popularności.


Biografia i życiorys Magdaleny Pal

Magdalena Pal przyszła na świat w Chorzowie. Jej rodzice przeprowadzili się do Koszęcina, gdzie wokalistka wciąż lubi przyjeżdżać, by – jak twierdzi – naładować swoje baterie do dalszego ciągu wyzwań, których u niej nie brakuje, a są przy tym ambitne. Co rok, bowiem, w te dni, dokładnie te urodzinowe, Magdalena Pal daje właśnie liczne koncerty. Występuje na scenie, poza tym udziela wywiadów a prowadząc regularnie swoje konto na portalu społecznościowym inwestuje w dobry czas, dzięki któremu możemy na bieżąco mieć podgląd na karierę i życie artystki zawodowe. Ważne, że znajduje jeszczae czas by prowadzić także program zatytułowany „My wam to zagramy” w TVS.

W roku 2009 okazało się, że ma talent, ponieważ wystąpiła z sukcesem w znanym programie „Szansa na Sukces”, który prowadzi słynny Wojciech Mann. Oczarowała wszystkich swoim pięknym głosem.

Muzyka stanowiła od jej najmłodszych lat centrum uwagi. Owszem, znamy ją na przykład z występów u boku Damiana Holeckiego, ale jej ambicje sięgały dalej i tak pozostało. Przełomowy był rok 2015, kiedy to okazała się być artystką solową. Wówczas nagrała piosenkę „Adagio”, niejako w hołdzie słonecznej Italii, bo i w tym regionie jak widać kocha się wyjątkowo.

Jej wychowawczynią śpiewu była Katarzyna Kajdzik, a miejscem Chorzowskie Centrum Kultury. Dobrze wiedziała czego chce, a zechciała oceny celującej, więc starała się wychodząc naprzeciw oczekiwaniom. Wzięła więc udział w konkursie zatytułowanym „Odkryj swój talent”. Konkurs jak się okazało wygrała, a nagrodą był kurs nauki śpiewu przez rok czasu. Taki był początkek. A efekt widzimy dziś.

Ciekawostki o Magdalenie Pal

  • Magdalena Pal w 2009 roku została Miss Internetu województwa śląskiego.
  • To Damian Holecki pokazał jej co oznaczają występy na dużej scenie. Jest dla niej wyznacznikiem i wielkim wsparciem, mimo że są głosy nieprzychylne, mówiące, że jest zaledwie jego ozdobą a on jej trampoliną do kariery solowej.
  • Urodziła się dokładnie w Dniu Dziadka. Lecz nie świętuje wówczas, pochłonięta jak zwykle pracą.
  • 16 października 2016 roku odbył się jubileuszowy koncert Radia Piekary, podczas którego było obchodzone dwudziestolecie radiostacji. To właśnie wtedy można było usłyszeć premierę pierwszej płyty Magdaleny oraz najnowszego, autorskiego krążka, nie kogo innego, a Damiana Holeckiego.

Cytaty Magdaleny Pal

„Otwórz swoje ręce , chwytaj mnie
Otwórz oczy popatrz, zachwyć się
Jestem tutaj , czekam, tęsknię, bierz co chcesz
Otwórz serce puste , wezmę je
Spełnię Twe marzenia, jakie wiesz
Jestem tutaj czekam, kocham , zabierz mnie.”

„Zostań ze mną dziś, jeszcze parę chwil
Sam to wiesz, nie tak miało być
Zostań ze mną dziś, ten jedyny dzień
Zanim już wszystko zakończy się”

„Ja szukam Ciebie w noc i w dzień, bo wszystko mi mówi że
Jesteś ty, stworzona wprost dla mnie!
Ja szukam Ciebie cały czas, bo wierze gorąco w nas,
Pozwól mi, dotknąć Cię”

Źródła

  • http://www.śląskieradio.pl/zespol/magdalena_pal
  • http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/zwycieska-sesja-magdaleny-pal-miss-internetu-2009-woj,12965,art,t,id,tm.html
  • https://pl.wikipedia.org/wiki/Damian_Holecki

Jak oceniasz ten artykuł?

Kliknij na gwiazdki i oceń. Twoja opinia jest dla nas ważna.

Średnia głosów to 4 / 5. Oddanych głosów: 4

Brak oddanych głosów. Bądź pierwszym, który oceni artykuł!

Przykro nam, że tak oceniłeś ten artykuł.

Pomóż nam usprawnić ten artykuł. Doceniamy konstruktywną krytykę.

W jaki sposób możemy poprawić ten artykuł?

Ciekawe artykuły