Katarzyna Gójska przyszła na świat 30 lipca 1977. Jest polską dziennikarką, redaktorem naczelnym miesięcznika „Niezależna Gazeta Polska – Nowe Państwo”, a także redakcyjnym zastępcą naczelnego tygodnika „Gazeta Polska”. Działa również w dzienniku „Gazeta Polska Codziennie”.


Biografia i życiorys Katarzyny Gójskiej

Rok 2013 przyniósł Katarzynie Gójskiej posadę w ramach składu rady nadzorczej Telewizja Niezależna S.A., która to zarządza stacją Telewizja Republika. Została przez to prezenterką tej stacji i osobą prowadzącą wspólnie z Piotrem Lisiewiczem audycje taką jak choćby „Kulisy manipulacji”. Od 1 lipca 2013 natomiast Katarzyna Gójska zasiada w składzie rady nadzorczej Telewizja Republika S.A., czyli podmiotu zarządzającego stacją Telewizja Republika.

Wcześniej Katarzyna Gójska była redaktorem naczelnym kwartalnika zatytułowanego „Nowe Państwo” oraz pracowała w miesięczniku „Niezależna Gazeta Polska”, do których to później fuzji doszło i ukazał się nakład „Niezależnej Gazety Polskiej – Nowe Państwo”. Należy równolegle do pomysłodawców programu prowadzonego przez Witolda Gadowskiego, a zatytułowanego „Cienie PRLu”, który to jest w emisji TVP1 z udziałem również Bronisława Wildsteina. Poza tym Katarzyna Gójska rozpoczęła w roku 2008 prowadzenie „Klubu Trójki”, czyli programu na falach III Polskiego Radia. Co się tyczy natomiast programu I Polskiego Radia, to Gójska współprowadzi od 2017 roku audycję pt. „Sygnały dnia”.

Jak oceniasz ten artykuł?

Kliknij na gwiazdki i oceń. Twoja opinia jest dla nas ważna.

Średnia głosów to 0 / 5. Oddanych głosów: 0

Brak oddanych głosów. Bądź pierwszym, który oceni artykuł!

Przykro nam, że tak oceniłeś ten artykuł.

Pomóż nam usprawnić ten artykuł. Doceniamy konstruktywną krytykę.

W jaki sposób możemy poprawić ten artykuł?

Ciekawe artykuły