Edyta Pazura, czyli partnerka popularnego aktora i satyryka Cezarego Pazury, z domu wyniosła nazwisko Zając, natomiast zasłynęła w 2008 roku, bowiem to wtedy poznała ją cała Polska – została w końcu, było nie było, nową partnerką samego Cezarego Pazury.


Biografia i życiorys Edyty Pazury

Wielu zdążyło wielokrotnie podkreślić, iż początki związku, ze względu na ta właśnie popularność Cezarego, nie były łatwe. Media podejmowały plotki odnośnie różnicy wieku Edyty i Cezarego, która wynosi aż 26 lat różnicy, donosząc, że młodziutka, wówczas 20-letnia, dziewczyna, rozbiła małżeństwo aktora z poprzednią jego partnerką – Weroniką Marczuk.
Para przetrwała jednak trudne momenty i już w roku 2009 została małżeństwem. Miesiąc później na świecie pojawiła się córeczka Amelia, a w 2012 roku żona Pazury wydała na świat Antoniego Józefa.
Wbrew tanim plotkom i medialnym poważnym doniesieniom, jakoby Edyta Pazura zajmowała się tylko i wyłącznie domem oraz wychowaniem dzieci, a także że poświęciła karierę na ołtarzu rodzinnym, to jednak żona Pazury całkiem aktywna. W rozmowie przeprowadzonej w programie „Dzień Dobry TVN”, Edyta Pazura wyjawiła, że o ile na 1. miejscu stawia swoją rodzinę, o tyle już na 2. miejscu postawiła samorealizację na drodze kariery, która jest dla niej ważna. 25-latka nie wyobraża sobie bowiem, że mogłaby siedzieć tylko w domu i nie podejmować innych niż rodzinne aktywności.
Niegdyś pracowała w telewizji. Jednocześnie łączyła to ze studiami na marketingu i zarządzaniu w Krakowie. W 2010 roku Edyta Pazura współprowadziła program „Looksus”, jednak opuściła go po 1. sezonie. W tym samym roku zaczęła tymczasem pracę w firmie producenckiej swojego męża, pomagając w realizacji jego reżyserskiego debiutu – filmu „Weekend”.
Obecnie Edyta Pazura pracuje dalej w firmie męża.

Ciekawostki o Edycie Pazurze

  • Portale i gazety plotkarskie oskarżały ją w swych plotkach o rozbicie poprzedniego małżeństwa Cezarego Pazury.
  • Wyznaje zasadę, której pierwszy punkt stanowi rodzina, podczas gdy drugi oznacza dla niej drogę samorozwoju na drodze kariery.
  • Do wyboru partnera życiowego posłużył fakt, iż – jak sama wyznała – Cezary Pazura jest człowiekiem życiowo doświadczonym, ale i ma w sobie to coś, co ostatecznie zadecydowało o byciu razem tej pary.

Cytaty Edyty Pazury

„Nie miałam ochoty na zabawę w celebrytkę. Zostałam wrzucona do tego worka z racji bycia partnerką Cezarego Pazury. Mnie naprawdę nigdy nie kręcił ten świat. Próbowałam się trzymać z boku. I co? I tak mi się nie udało. Jeśli ktoś mówi, że ma na to wpływ – to kłamie. Nie da się usunąć w cień i żyć zupełnie z dala. To się dzieje niezależnie. Ktoś coś wyciągnie, przedstawi wg swojego widzenia świata. Nie mamy na to wpływu. Pomyślałam, że skoro jestem już wsadzona do tego celebryckiego wora, to nie mam już nic do stracenia.”

„Mam jasne zasady i kręgosłup moralny. Nigdy nie rozbiłam rodziny, nie ćpałam, nie piłam, uczciwie pracowałam od 16. roku życia, pomagałam rodzicom. Nigdy nie rozebrałam się dla kolorowego pisma… Nie wżeniłam się w miliardera. Nie zapolowałam na luksusowe życie. Czasami się z tego z Czarkiem śmiejemy. Mówię mu wtedy: „Widzisz, Czarek, jak się ustawiłam. Wżeniłam się z ten twój kredyt hipoteczny”. A on odpowiada ze śmiechem: „Ty to się potrafisz ustawić”. Możemy się z tego tylko śmiać. Ale nie zawsze mnie to bawiło. Widocznie są takie osoby, które wywołują emocje. I ja do nich należę. Co mnie dziwi, bo nie jestem gwiazdą ani medialnym tworem, a jednak…”

„Czarek potrafi zagrać dramatycznie – genialnie. Całkiem niedawno ze względów finansowych nie powstała produkcja międzynarodowa, w której Czarek miał zagrać Hitlera. Zobaczyłam go w pełnej charakteryzacji… To był szok. Miałam przed sobą Hitlera. Jego gra spotęgowała to uczucie. Był niesamowity.”

„Zawsze przebywałam wśród osób starszych. Poza tym wiedziałam doskonale, czego chcę. Nie chciałam chłopaczka, który będzie całymi dniami grał w PlayStation, tylko chciałam mieć u boku człowieka, do którego będę mogła przyjść, porozmawiać i od którego będę mogła się uczyć. Uwielbiam się uczyć. Czarek ma wiedzę życiową, historyczną, na temat literatury. Ja to chłonę. Uwielbiam. Jest moim mistrzem…”

Źródła

  • http://mowimyjak.se.pl/styl-zycia/gwiazdy-i-plotki/edyta-pazura-kim-jest-zona-cezarego-pazury-rodzina-pazury,93_60244.html
  • https://plejada.pl/styl-gwiazd/edyta-pazura-ktos-na-mnie-rzyga-za-to-ze-jestem/f3vvvve

Jak oceniasz ten artykuł?

Kliknij na gwiazdki i oceń. Twoja opinia jest dla nas ważna.

Średnia głosów to 0 / 5. Oddanych głosów: 0

Brak oddanych głosów. Bądź pierwszym, który oceni artykuł!

Przykro nam, że tak oceniłeś ten artykuł.

Pomóż nam usprawnić ten artykuł. Doceniamy konstruktywną krytykę.

W jaki sposób możemy poprawić ten artykuł?

Ciekawe artykuły