Agnieksza Drewnicka jest wokalistką popularnego zespołu disco-polo Exaited.


Biografia Agnieszki Drewnickiej

Agnieszka Drewnicka urodziła się 19 kwietnia 1980 roku. Ma 39 lat.

Marzenia Agnieszki Drewnickiej o byciu piosenkarką zrodziły się w niej, gdy była dzieckiem i zrozumiała, że potrafi wydobywać z siebie sensowne dźwięki. Jej rodzina spotykała się w większym gronie i przy dźwiękach gitary śpiewali różne utwory.

Zespół Exaited

Zespół Exaited został założony w 2004 roku w Białymstoku, jednak dopiero po około 10 latach od swojego założenia zaczął być szerzej rozpoznawalny w Polsce. Początkowo zespół tworzył utwory klubowe głównie w języku angielskim.

Największe przeboje zespołu to: „Dziś Ci to powiem”, „Nie unikaj” czy wykonany w duecie z Zenonem Martyniukiem „W sercu mi graj”.

Zespół gościł na takich muzycznych festiwalach jak Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie, Hity na Czasie Radia Eska czy Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie.

Osobowość Agnieszki Drewnickiej

Agnieszka Drewnicka jest piękną i utalentowaną osobą, która ma duże poczucie humoru oraz niezwykłą wrażliwość i ciepło. Kiedy ma do tego okazję bierze udział w akcjach charytatywnych. Odznacza się pogodą ducha, a jej wadą jest zbytnia ufność.

Życie prywatne Agnieszki Drewnickiej

Muzyczni idole Agnieszki Drewnickiej to Shym, Toni Braxtion czy Brandy & Monica, a jej ulubionymi kompozytorami są ATB, Chicane i Michael Cretu.

Jej zgrabny wygląd nie jest dziełem przypadku, gdyż dba o swoje ciało wybierając zdrowe produkty do jedzenia oraz ćwicząc na siłowni. Uwielbia modę i makijaże, aktywny tryb życia, czytanie książek w drodze na koncert oraz godzinami przez telefon rozmawiać z przyjaciółmi.

Agnieszka Drewnicka przyjaźni się z dziennikarzem, który jest twarzą Polo.tv oraz wokalistą – Maciejem Smolińskim. Razem nagrali utwory „Zakochaj się we mnie” i „Moje serce”.

Agnieszka Drewnicka ma nastoletnią córkę.

Cytaty Agnieszki Drewnickiej

„Życie to są chwile. Myślę, że za 15-20 lat będę to wspominała i będę żałowała, że nie dałam z siebie jeszcze więcej, więc staram się maksymalnie na 100%.”

„Spełniam pragnienia mojego serca i oddaję całą siebie. W każdym dźwięku, słowie, geście, uśmiechu, kierowanym w stronę mojej kochanej Publiczności jest wszystko co mam. I to dosłownie wszystko. Nie mam nic więcej. Nie mam pomysłu, recepty, magicznej różdżki, sprytnego pomysłu – nic. Stoję przed nimi taka, jaka jestem, i śpiewam, co poczuję sercem.”

„Co mnie wprowadza w zachwyt? Te uśmiechnięte twarze pięknych kobiet, które są najpiękniejszym darem i potwierdzeniem, że życie jest tak pełne niespodzianek. Gdy nieśmiało prosisz o jeden kwiat, a dostajesz cały ogród…”

Źródła

https://www.youtube.com/watch?v=hwljx3OulQw
http://marekos96.blogspot.com/2018/08/wywiad-z-agnieszka-drewnicka-exaited.html
https://disco-polo.info/urodziny-agnieszki-drewnickiej
http://discotojestwszystko.blogspot.com/2016/04/exaited.html